WODA OSMOTYCZNA

Odwrócona osmoza jest obecnie najbardziej efektywną metodą uzdatniania wody. Pozwala wyeliminować  ponad 95% wszystkich substancji rozpuszczonych w wodzie, 99% chloru i co najmniej 90% wszystkich substancji organicznych i bakterii.  Zdemineralizowana woda wykazuje przewodność poniżej 10 uS i świetnie nadaje się do zastosowania w instalacjach kotłowo parowych, myjkach, w procesach cięcia wodą czy w laboratoriach. Używając wody uzdatnionej w procesie odwróconej osmozy unikamy wielu problemów związanych z tworzeniem osadu w instalacji oraz powstawaniem smug na mytych przedmiotach. Zespół naszych ekspertów jest w stanie dopasować optymalną stację odwróconej osmozy, która spełni Państwa wymagania na podstawie zapotrzebowania na wodę demineralizowaną oraz w oparciu o właściwości fizykochemiczne wody zasilającej


Nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

W celu dobrania odpowiedniej stacji zachęcamy do kontaktu.


Systemy odwróconej osmozy

zobacz
#produkty
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.