Układy Kotłowo - Parowe

Układy kotłowo parowe ze względu na swoją specyfikę pracy, są szczególnie narażone na powstawanie i odkładanie się kamienia kotłowego, który powoduje korozję materiału, z którego wykonana jest instalacja oraz zmniejsza jego wydajność. 


Środki produkowane przez naszą firmę zapewniają odpowiednią ochronę antykorozyjną  i  antyosadową instalacji przemysłowej.

Nasi eksperci opracowali produkt o nazwie Vitro Tanin, który dzięki własnościom nielotnym

znalazł zastosowanie w przemyśle spożywczym. Chroni instalację przed korozją i nie przedostaje się wraz z parą wodną do procesu produkcyjnego.

Produkty posiadające własności lotne są stosowane w procesach mniej wymagających.


Polecamy preparat Vitro 9002pH+ - środek do zabezpieczania antykorozyjnego oraz antyosadowego w kotłach.  Dzięki własnościom lotnym rozprzestrzenia się  w całej instalacji i zabezpiecza ją przed korozją i odkładaniem osadu.

Wnętrze kotła parowego przed zastosowaniem środka Vitro Tanin 
Ta sama instalacja po upływie 6 miesięcy stosowania środka Vitro Tanin
Zapraszamy do kontaktu z nami.


Vitro 9002 pH+ - inhibitor korozji lotny

zobacz

Vitro Tanin - inhibitor korozji nielotny

zobacz
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.