ŚRODKI ODKAMIENIAJĄCE I ODRDZEWIAJĄCE

Proces korozji jak i powstawanie kamienia wodnego jest najczęściej spotykanym problemem występującym w przemyśle. Środki do odkamieniania oraz odrdzewiania naszej produkcji pozwalają na szybkie, a zarazem delikatne usunięcie zalegającego kamienia wodnego poprzez jego rozpuszczenie oraz odrdzewienie wszelkiego rodzaju metali. 

Jako firma świadcząca usługi czyszczenia, odrdzewiania, odkamieniania układów wykorzystujemy nasze preparaty do przeprowadzania skomplikowanych procesów czyszczenia maszyn i urządzeń.

Wykonując prace związane z odkamienianiem oraz odrdzewianiem należy pamiętać o odpowiednim spasywowaniu wyczyszczonych powierzchni.

W zależności od materiału, z którego wykonany jest czyszczony element do pasywacji proponujemy środki Vitro Ci oraz Vitro AlCu które znajdą Państwo w zakładce obiegi chłodzenia.
Beczka przelewowa podczas procesu odrdzewiania. Czyszczenie wymiennika ciepła. Zbiornik magazynujący podczas procesu odkamieniania. Czyszczenie obiegu chłodzenia z zanieczyszceń mineralnych oraz kamienia wodnego.Zachęcamy do kontaktu z nami.


Odrdzewiacz

zobacz

Odkamieniacz

zobacz
#produkty
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.