Systemy odwróconej osmozy dla przemysłu na zapotrzebowanie indywidualne

Najczęściej stosowaną obecnie metodą filtrowania wody jest odwrócona osmoza. Dzięki temu sposobowi zatrzymane mogą być nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia zawarte w cieczy. Dokładne parametry systemu można jednak regulować w zależności od potrzeb konkretnego zakładu przemysłowego lub wymogów innych klientów.

Sprzedawany przez firmę Vitrochem Group system odwróconej osmozy dla przemysłu jest w stanie pracować w zakresie wydajności, która waha się od 100 litrów na godzinę do nawet 10 m₃ na godzinę. Udogodnieniem funkcjonowania urządzenia jest jego elektroniczne, zautomatyzowane sterowanie. Z naszej oferty korzystają także właściciele obiektów hotelowych, restauracji, a także posiadacze domów jednorodzinnych.


Systemy odwróconej osmozy

zobacz
#produkty
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.