Systemy dezynfekcji promieniami UV na indywidualne zapotrzebowanie

Jednym z procesów uzdatniania wody jest dezynfekcja promieniami UV dla przemysłu. Jest to metoda bardzo dokładna i skuteczna. Jej zaletą jest także nieznaczna ingerencja w smak oraz zapach cieczy, a także brak skutków ubocznych tego procesu. W przypadku niektórych zanieczyszczeń jest to skuteczniejsza metoda od środków chemicznych.

Dezynfekcja wody promieniami UV to sposób, który jest przydatny także w halach przemysłowych. W zależności od profilu działalności, którą prowadzą nasi klienci, możemy dobrać różne stopnie wydajności. Sprzedajemy także urządzenia, które wyposażone są w promienniki o mocy od 0,1W do 200W. Z kolei innym wyróżnianym parametrem jest temperatura pracy, która waha się od 2 do 40 stopni Celsjusza.


Dezynfekcja UV

zobacz
#produkty
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.