Stacja zmiękczania na zapotrzebowanie indywidualne

Dostarczamy klientom indywidualnym, a także hotelom, lokalom gastronomicznym czy zakładom przemysłowym urządzenia, które zapewniają kompleksowe zmiękczanie wody. Stacje te posiadają zdolności pracy w szerokim spektrum wydajności. Od tego parametru też zależy wartość średnicy przyłącza. W ofercie są urządzenia złożone z jednej, dwóch lub więcej kolumn. W zależności od wielkości, są one dostosowane do pracy w zróżnicowanej wydajności.

Stacje zmiękczania wody dla przemysłu są wyposażone w zbiorniki solankowe, które zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Ich budowa zapewnia przystosowanie do pracy w warunkach temperaturowych od 4 do 40 stopni Celsjusza, a także przy ciśnieniu od 2 do 10 bar. Dzięki temu pozbywamy się z wody niechcianych osadów kamiennych.


Stacje zmiękczania dwu oraz wielokolumnowe

zobacz

Pojedyncze stację zmiękczania wody

zobacz
#produkty
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.