Stacje odżelaziania i odmanganiania na indywidualne zapotrzebowanie

W wodzie poddawanej filtracji znajdują się często spore ilości niepotrzebnych minerałów. Do oczyszczania wody z nich służą chociażby stacje do usuwania żelaza oraz manganu. W zależności od potrzeb klientów, w tym przede wszystkim zakładów przemysłowych, stacje mogą pracować z wydajnością mieszczącą się w zakresie od 1 m₃/h do 25 m₃/h. W sprzedawanych urządzeniach montowane są dwa rodzaje sterowników: czasowy lub objętościowy.

Odżelazianie i odmanganianie dla przemysłu jest niezbędne, aby zapobiec powstawaniu zanieczyszczeń w sieciach wodociągowych. Przekładają się nie tylko na zmianę koloru wody, ale także wpływają negatywnie na ich zapach. W celu uchronienia zakładu od tych konsekwencji powinno się skorzystać z odpowiednich filtrów mineralnych.


Stacje do usuwania żelaza oraz manganu

zobacz
#produkty
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.