USUWANIE Z WODY ZANIECZYSZCZEŃ STAŁYCH

Filtry żwirowe używane są do oczyszczenia wody z zanieczyszczeń stałych. Dobranie odpowiedniego wkładu żwirowego uzależnione jest od rodzaju i formy zanieczyszczeń. Filtracja żwirowa pozwala w prosty sposób pozbyć się z wody zasilającej jak i obiegowej niepożądanych cząsteczek stałych. Zasada działania filtra żwirowego polega na ciągłym przesączaniu wody przez odpowiednio dopasowany żwir filtracyjny. Stacje ze złożem żwirowym można zamontować na zasilaniu do wstępnego oczyszczania wody wchodzącej do układu, ale również wewnątrz obiegu w celu oczyszczania wody już krążącej w instalacji. Nasze filtry dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta oraz żądanej wydajności.  Specjaliści wskażą optymalne miejsce montażu urządzeń filtrujących po zapoznaniu się z procesem technologicznym.  Zachęcamy do kontaktu z nami.Stacje filtrowe do usuwania zanieczyszczeń z wody

zobacz
#produkty
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.