FILTRACJA MECHANICZNA

Pierwszym etapem przygotowania wody do właściwego procesu uzdatniania jest jej wstępna filtracja ( mechaniczna ). 

Filtracja mechaniczna ma na celu usunięcie z wody wszelkich ciał stałych, tym samym wpływa na zabezpieczenie kolejnych urządzeń wykorzystywanych do uzdatniania wody przed uszkodzeniami mechanicznymi bądź ich zamuleniem.


Nasza firma po przeprowadzonych analizach wody jest w stanie dopasować odpowiednią filtrację do występującego zanieczyszczenia w wodzie zasilającej.


Dzięki filtracji mechanicznej unikniemy problemów związanych z :

- uszkodzeniem bądź pogorszeniem wydajności sprzętu do uzdatniania wody

- zamuleniem 

- zatkaniem cienkich wężownic 

- uszkodzeniem pomp obiegowych


i wielu innych spowodowanych zanieczyszczeniami stałymi krążącymi w obiegu.
Filtry wstępne z automatem samopłuczącym zamontowane na zasilaniu wody technologicznej oraz wody na skraplacze wyparne przed stacją zmiękczania. Zastosowanie takiego rozwiązania miało na celu wyeliminowanie ryzyka przedostania się zanieczyszczeń stałych do głowic sterujących stacji zmiękczania oraz do procesu technologicznego.
W celu dobrania odpowiedniego zestawu filtracji mechanicznej skontaktuj się z nami.


Filtracja wstępna

zobacz
#produkty
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.