DEZYNFEKCJA PROMIENIAMI UV

Istnieje wiele metod dezynfekcji wody. Jedną z najbardziej nowoczesnych jest metoda lamp UV. Lampy te wykazują się niezwykłą skutecznością jak i prostotą działania, proces ten polega na natychmiastowym zabiciu poprzez promieniowanie UV wszelkiego rodzaju bakterii i wirusów.

Największe zapotrzebowanie na lampy UV nasza firma spotyka w domach oraz gastronomii.
Rygorystyczne wymagania dla wody pod względem bakterii i drobnoustrojów doprowadziło do konieczności znalezienia szybkiego, bezobsługowego systemu dezynfekcji.
Nasza firma dopasowuje, montuje oraz serwisuję lampy UV. Jesteśmy w stanie dobrać urządzenia pod każdą wymaganą średnicę rur zasilających, zadany przepływ oraz indywidualne wymagania klienta.Dezynfekcja lampami UV nie wpływa na smak, zapach oraz właściwości chemiczne wody przez co jest idealnym rozwiązaniem dla przemysłu spożywczego oraz medycznego.W celu dopasowania odpowiedniego urządzenia zachęcamy do kontaktu z nami.


Lampa UV VCG UV014 wydajność 1,4 m3/h

zobacz

Lampa UV VCG UV09 wydajność 0,9 m3/h

zobacz

Lampa UV VCG UV06 wydajność 0,6 m3/h

zobacz

Lampa UV VCG UV02 wydajność 0,2 m3/h

zobacz
#produkty
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.