DEZYNFEKCJA PROMIENIAMI UV

Rygorystyczne wymagania dla wody technologicznej stosowanej w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym pod względem zawartości bakterii i drobnoustrojów doprowadziło do konieczności znalezienia szybkiego, bezobsługowego systemu dezynfekcji.


W metodzie wykorzystuje się lampy UV, które emitują promieniowanie niszczące drobnoustroje oraz bakterie występujące w wodzie używanej w procesie technologicznym. 

Uzdatnianie wody przy użyciu metody dezynfekcji promieniami UV nie wymaga dużych nakładów finansowych. Jest prosta w montażu i obsłudze.

Dezynfekcja lampami UV nie wpływa na smak, zapach oraz właściwości chemiczne wody przez co jest idealnym rozwiązaniem dla przemysłu spożywczego oraz medycznego.Nasza firma dopasowuje, montuje oraz serwisuje lampy UV.

Jesteśmy w stanie dobrać urządzenia pod każdą wymaganą średnicę rur, zadany przepływ oraz indywidualne wymagania klienta.
Dezynfekcja UV

zobacz
#produkty
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.