Analizy wody

Podstawowym narzędziem wykorzystywanym na etapie doboru odpowiedniej metody uzdatniania wody jest jej analiza fizyko – chemiczna. Zakres badań obejmuje pomiar:

- pH

- przewodności

- twardości

- zawartości żelaza, manganu, cynku i  jonów chlorkowych.

- oraz inne w zależności od potrzeby.


Badania te wykorzystywane są przez nas zarówno przy nowych instalacjach ( badania wody zasilającej ) jak i przy obiegach istniejących w celu oceny stanu obiegu. W ramach obsługi naszych klientów wykonujemy comiesięczne bezpłatne analizy wody biorąc pod uwagę newralgiczne punkty instalacji. Dzięki takim działaniom mamy kompletny obraz zmian fizykochemicznych zachodzących w obiegu. 


Podstawowym elementem w analizach wody jest punkt odniesienia jakim jest zródło zasilania. Porównując parametry wody obiegowej do wody zasilającej jesteśmy w stanie dokładnie określić zjawiska fizykochemiczne występujące w instalacji oraz trafnie dobrać odpowiednią technologię korekcji chemicznej jak i uzdatniania wody.
W celu dobrania odpowiedniej technologii, urządzeń, systemów korekcji chemicznej wody prosimy o kontakt z naszymi działami serwisu oraz handlowym. 

Nasi specjaliści umówią się z Państwem na bezpłatną konsultację.


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.